Жули Гаје е бремена од претседателот на Франција?

142

Актерката Жули Гаје е во четвртиот месец од бременоста, а татко на бебето е францускиот претседател Франсоа Оланд, пренесува „Дејли Меил“.

Според непотврдените и неофицијални информации, 41-годишната актерка треба да се породи во јуни. Од Елисејската палата ги негираа тврдењата.

По обелоденувањето за авантурата на 59-годишниот претседател, првата дама на Франција, 48-годишната Валери Трирвајлер е во болница од петокот. На прес-конференцијата одржана синоќа, Франсоа Оланд не го коментира својот брак, но вели дека пред 14 февруари ќе се реши ситуацијата во семејството.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.