петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 63

Без вода бул. „Илинденска“

vodovod-i-kanalizacija-486x272

Поврзани вести

Поради изведување на приклучок профил ф-100 милиметри на булевар „Илинден“ (кај сервис МИ-ДА) без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимениот булевар и сервисот МИ-ДА од 10:50 часот па се до изведување на приклучокот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести