среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

Без вода дел од корисниците на Орце Николов

voda

Поврзани вести

Корисниците на потегот од поранешна Стоковна куќа до зградата на „Т-Мобиле“ од 13,20 часот ќе останат без вода, информираат од јавното претпријатие „Водовод“.

Прекинот е поради дефект на водоводна мрежа на улицата Орце Николов број 1.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести