понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Еве како би изгледале новите пасоши

pasosi_nasl

Последни вести

Министерката за внатрешни работи Гордана Јанкулоска на „Фејсбук“ сподели фотошопирана фотографија за тоа како би можел да изгледа макдонскиот пасош со новиот македонски грб.

– Убаво ќе го личи – коментира Јанкулоска на фотографијата.

pasosi

Најчитани вести