петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Еве кои улици ќе бидат без вода

bez voda

Поврзани вести

Поради изведување на водоводен приклучок на улица Софиска број 32, без вода ќе останат корисниците од улиците Софиска, Његошева и Стохолмска.

Тие ќе бидат без вода од 10:00 часот  па се до изведување на истиот.

Најчитани вести