понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Адријана Лима во заводливо пролетно издание

lima-naslovna

Последни вести

И кога не е на пистата, туку низ улиците на Рио, Лима изгледа секси, заводливо и шармантно!lima_1

Убавото, сончево време Лима го искористи за дружење со пријателите и семсјтвото, а за оваа прилика избра пролетен бел фустан со цветен принт, која дополнително го нагласи нејзиниот тен и црната коса.

*EXCLUSIVE* Adriana Lima is feeling colorful in Rio

Во фокусот сепак беа нејзините долги, извајани нозе, но и високите потпетици.

Овие фотографии Лима ги сподели со нејзините обожаватели на социјалните мрежи.

Најчитани вести