среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Дејвид Бекам на модна ревија на „Луј Витон“ во Париз

1

Последни вести

Поранешниот англсики фудбалер Дејвид Бекам допатува во Париз, но не за да гледа фудбал, туку за модната ревија на познатиот бренд „Луј Витон“.

Дејвид бил „фатен“ по излегувањето од ревијата, на која се појави во целосно црно модно издание: широки панталони и маица, очила и голема „Лиј Витон“ торба.

2

Бекам (41), чиј поголем дел од телото е покриено со тетоважа, овој пат ги покажа само оние на вратот, но се очекува наскоро некоја нова кампања кога повторно ќе се соблече.

Најчитани вести