понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Камиони пропадна на мост во Градски парк во Скопје

most

Последни вести

Камион на ЈП „Паркови и зеленило“ пропадна во дрвен мост во скопскиот Градски парк. За среќа нема повредени.

most2

 

Најчитани вести