петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 63

Фото: Најлошите фустани на Златниот глобус

dzenifer-lopez-1421244348-53457

Последни вести

По одржувањето на билокаква манифестација во јавноста излегуваат фотографии на најдоборо и најлошо облечените кои присуствувале.

Овој пат тоа е престижната манифестација „Златен глобус“ каде присуствуваше скоро цела холивудска актерска елита.

На следните фотографии можете да погледнете кои актерки го добија елитетот најлошо облечени:

amanda-pit-i-kristen-vig-1421243596-53455

dzenifer-lopez-i-dzemima-kirk-1421242272-53451

felisiti-dzouns-i-zosija-mamet-1421242865-53454

lina-dunam-i-lana-del-rej-1421243978-53456

melisa-mekarti-i-kira-najtli-1421242308-53452

tina-fej-i-dzulijana-margulis-1421242495-53453

Најчитани вести