петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ФОТО: Очајни „ексклузивни“ лаги на СДСМ за Мијалков и Зврлевски

Интернет порталот на претседател на општинската организација на СДСМ во Центар, излажа дека Сашо Мијалков и обвинителот Марко Зврлевски биле на заеднички ручек

mijalkov_zvrlevski

Последни вести

СДСМ тоне во очај а доказ за тоа се серијата лаги кои секој ден може да се видат на медиумите кои се уредуваат на Бихаќка.

Оваа, последната во низата е дело на порталот на Директорот на Паркинзи Центар, Саша Богдановиќ кој истовремено е претседател на општинската организација на СДСМ во Центар.

Порталот Центарњуз пишува дека екс директорот на ДБК Сашо Мијалков бил на…

Најчитани вести