вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Фото: Претседателот Николиќ се појави во серијата „Бруклин 99“

toma-nikolic-film-foto-printskrin-1413285896-581014

Последни вести

Претседателот на Србија, Томислав Николиќ заврши во популарната серија „Бруклин 99“. На самиот почеток на 3 епизода од 2 сезона на оваа серија, се најавува посетата на српскиот претседател на Њујорк.

Меѓутоа тој доцни 3 часа и полицијата мора да го обезбеди, а тие пробуваат да се забавуваат додека да им помине времето.

„Бруклин 99“ е американска акциона комедија во њујоршката полиција.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести