недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сите погледи насочени кон Мишел Обама!

misel111

Поврзани вести

Мишел Обама, првата дама на САД ги остави сите без здив на традиционалната кинеска вечера во Белата куќа.

misel

Таа се појави облечена во долга црна тоалета дизајнирана од Вера Ванг, тесна во горниот дел и благо проширена во интересен волуменозен карнер надолу.

isel1

Со својот сексапил Мишел мамеше погледи на сите страни. Косата и беше навиткана и прфрлена на страна, а што се однесува до шминката, таа се одлучи за smokey eyes и нежен кармин.

mise;2

Вечерата беше во чест на кинескиот претседател, а на истата присуствуваа голем број политичари, амбасадори и бизнисмени од сите делови на светот.

Најчитани вести