вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Груевски со свое обраќање пред претставниците на синдикатите во Домот на АРМ

Премиерот Груевски со свое обраќање пред претставници на синдикатите во земјава

gruevski govor

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски денеска ќе има обраќање пред претставници на синдикатите во Домот на Армијата на Македонија.

Почетокот на настанот е предвиден за 10,30 часот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести