четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 39

Исчезна малолетничка од Струмица

devojka1-620x348

Последни вести

Вчера околу 20:35 часот, 49 годишниот В.С. од село Баница во полициската станица во Струмица ја пријавил за исчезната неговата ќерка.

Девојчето е малолетно и има само 16 години.

Од страна на полициските службеници се преземаат мерки за пронаоѓање на девојчето.

Најчитани вести