сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 31

Ким и Кање добија син

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добија син.

kim-naslovna-1

Поврзани вести

Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добија син.

Ким изутрината на свет донесе момченце, изјави потрпаролот на брачниот пар.

Тој додаде дека мајката и бебето се во добра здравствена состојба. Ова е второто дете на Ким и Кање. Тие имаат ќерка, Норт Вест, која се роди во 2013 година.

Најчитани вести