четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 49

Линдзи Лохан сака да биде претседателка на САД

Откако Кање Вест најави дека ќе се кандидира за претседател на САД, истата желба и намера ја има и Линдзи Лохан.

Линдзи Лохан сака да биде претседателка на САД

Линдзи Лохан сака да биде претседателка на САД

Последни вести

Славната актерка и пејачка Линдзи Лохан, која имаше проблеми со алкохолот и дрогата, вели дека раперот Кање Вест (38) ја инспирирал политички да се ангажира, што Линдзи има намера да го направи во 2020 година.

Откако Кање Вест најави дека ќе се кандидира за претседател на САД, истата желба и намера ја има и Линдзи Лохан.

– Би им помогнала на сите деца во светот кои страдаат, тоа е првото што би го направила кога би победила на изборите – рекла 29-годишната актерка.

Најчитани вести