вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Мис Хитлер 2014

devojki

Последни вести

„Мис Остланд“ е натпревар во убавина кое се одвива социјалната мрежа ВКонтакти, што претставува еден вид на руски Фејсбук.

Најважно во ова натпреварување е дека девојките пред се мора да ги мразат Евреите. Откако сите ќе се зачленат во групата „Адолф Хитлер“ на социјалната мрежа ВКонтактт, секоја од натпреварувачите треба да објави своја секси-фотографија, а под неа да напише зошто му се восхитува на Хителр…

devojki1

Победничка и носителка на титулата „Мис Хитлер 2014“ е онаа натпреварувачка која има најмногу лајкови на својата фотографија.

devojki2

Во ова натпреварување строго е забрането да се навредуваат другите натпреварувачки.

devojki3

Во натпреварувањето моментално учествуваат 14 жени од неколку земји од Источна Европа и од Русија. Натпреварувањето го следат повеќе од седум илјади луѓе, додека главната награда е парче накит од продавницата „Меџик воркшоп“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести