петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Нормализиран сообраќајот на патот Гевгелија – Скопје

avtopat11

Последни вести

Сообраќајот на магистралниот пат Гевгелија – Скопје е нормализиран и се одвива без прекини, соопшти Автомото сојузот на Македонија.

Најчитани вести