четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ново Лисиче денеска без вода

voda

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на булевар Видое Смилевски Бато бр.61, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимениот булевар од 15:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести