петок, 25 ноември 2016  |  Вести денес: 63

Опожарни две возила во Битола

полиција

Последни вести

Утрово околу 4 часот во Битола, на улица Димче Лехчански, опожарени се паркирани возило „хјундаи“ сопственост на Н.Г. и возило „мерцедес“ со сопственост на А.Ф.

Најчитани вести