среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Оваа фотографија од „крвава љубов” го обиколи Балканот

tepacka

Последни вести

Дербито помеѓу „Црвена ѕвезда“ и „Партизан“ во Белград како и многу пати во минатото, се покажа како крволочно.

Но, оваа фотографија од „крвава љубов“ го обиколи Балканот.

Погледнете го хаосот

Најчитани вести