четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Подгответе специјалитет кој доаѓа од скандинавската кујна

kompir123-620x330

Последни вести

Компирот Хаселбек се подготвува брзо, економичен е, има извонреден вкус и може да биде одличен прилог кој ќе гозбогати секој ручек.

Идејата за овие атрактивни сочни компири потекнув од скандинавската кујна.

На видеото погледнете кои состојки ви се потебни и како се подготвува…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести