среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Се судрија „Џип“ и „Волво“ во Струга

1spektra500

Последни вести

Сообраќајна несреќа во која учествувале две патнички возила од марките„Џип“ и „Волво“ со американски регистарски таблици, попладневно околу 15 часот се судриле во близина на градскиот пазар на улицата која води кон плажата, пренесува телевизија „Спектра“.

Во сообраќајната несреќа нема жртви. Причинета е само материјална штета.

spektra500

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести