сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Седница за пратеничкки прашања денеска во Собрание

sobranie1111.jpg-500

Последни вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 46. седница.

Како последен четврток од месецот и денеска на собраниската седница ќе бидат поставувани пратенички прашања.

 

Најчитани вести