среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

Срби ограбиле менувачница со пластичен пиштол!

pistol_2013916154831

Поврзани вести

Двајца мажи маскирани со орапи на главите ограбиле менувачница во Ниш со пластичен пиштол!

Тие од менувачницата одзеле 4 илјади евра, а потоа побегнале со автомобил „застава 101“.

Нешто подоцна се пронајдени и уапсени.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести