четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Средношколец прободен со нож во средното медицинско

nozz500

Последни вести

Петнаесетгодишен ученик вчера во средното медицинско училиште „Панче Караѓозов“ бил нападнат од две лица кои му нанеле расекотини по телото.

Тие му нанеле расекотини во пределот на градниот кош и рамото.

Повредениот е пренесен во Ургентен центар, се преземаат мерки за откривање на сторителите.

Најчитани вести