Владо Мисајловски

Пронајдени се 26 резултати на тема „Владо Мисајловски“
Македонија

Мисајловски: СДСМ не се залага за европски принципи, граѓаните се разочарани од нивните катастрофални политики

Гледаме дека секој ден националните интереси се продаваат, за жал ова што го кажувате се факти на еден прогон, на една хунта која ја има...
Македонија

Мисајловски: Младите луѓе и нивната енергија ќе бидат носител на новата ера во Ѓорче Петров (ФОТО)

Кандидатот за градоначалник на Општина Ѓорче Петров од ВМРО-ДПМНЕ, Владо Мисајловски денес оствари средба со младите во Ѓорче Петров. Младите...