понеделник, 29 мај 2017  |  Вести денес: 43

Тешка сообраќајка на патот Прилеп – Градско – сообраќајот затворен во двата правци

vo-10-soobrakjajki-povredeni-8-lica

Поврзани вести

Поради тешка сообраќајна несреќа патниот правец Прилеп – Градско е затворен во двата правци, информираат од АМСМ.

Сеуште немаме информации за каква сообраќајна несреќа станува збор ниту за евентуално загинати или повредени лица. Наскоро очекувавме повеќе детали.

Најчитани вести