среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Топло време, во сабота дожд

sunny-500

Поврзани вести

Во следните денови ќе преовладува топло време, во попладневните часови можна е локална нестабилност со краткотраен пороен дожд и грмежи, особено во сабота.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести