петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Грчките Анонимуси одговорија на видеото за името на Македонија

Анониумис во одбрана на грчките ставови во спорот за името

Анонимуси го хакираа сајтот на јапонскиот премиер  

Анонимуси го хакираа сајтот на јапонскиот премиер  

Поврзани вести

Дури Анонимуси прават повеќе од грчките политичари за да ја заштитат грчката историја и наследство во однос на спорот за македонското име, пишува интернет порталот Greekreporter. gr известувајќи за видеото објавено од Анонимуси.

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести