вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 53

ВИДЕО: Кинезите направија елка од луѓе

elka-lugje-2

Поврзани вести

Олимписките игри за млади од минатата година во Нанјинг сигурно ќе останат запаметени по ова неверојатно акробатско шоу.

Со оглед на тоа дека се ближат новогодишните празници, оваа снимка сигурно ќе ви се допадне иако е од минатата година.

Имено акробатите воодушевија со својата формација. Тие со сопствените тела направија огромна елка што ќе ви го одземе здивот.

Погледнете го видеото!

Најчитани вести