недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Вака Полска се подготвува за војна!

top

Последни вести

Со овој топ Полска се подготвува за Трета светска војна.

„Топот“ може да биде сериозно оружје, но само ако се реши проблемот со држењето на истиот, бидејќи не е најпаметен избор човекот да го држи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести