четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Девојче живо запалено среде улица

gvatemala

Последни вести

На интернет се појави видео снимка на која експлицитно се гледа како едно 16-годишно девојче од Гватемала група на луѓе прво бепе претепано, а потоа жива запалено на сред улица.

Несреќната девојка која има 16 години свирепо е убиена пред десетици луѓе откако е обвинета дека била член на банда на моторџии кои убиле еден таксист.

На интернет се појави и снимка од овој немил настан на кој може да се види суровото убиство на оваа 16 годишна тинејџерка од Гватемала.

devojcica

Откако ја претепале, еден од насобраната толпа ја полеал со бензин и запалил. Инцидентот се случил во селото Рио Браво во Гватемала.

Видеото е со вознемирувачка содржина!!!

Најчитани вести