вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Затвореник во Србија си ја уби сопругата

zatvorenici-intern-3

Последни вести

Затвореникот Иван Миловановиќ ја убил својата сопруга денес околу 12:30 часот во просторите на затворот во кој бил сместен, јавува порталот Блиц.

Миловановиќ ја убил својата жена Бојана за време на денешната посета во затворот во Ниш. Увидот е во тек.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести