Блокиран сообраќајот на патот Велес – село Извор поради сообраќајка

Регионалниот пат Велес – село Извор од 15:20 часот е блокиран за сообраќај, соопшти АМСМ.

Причина за прекинот на сообраќајот е сообраќајна незгода.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.