Хилари Клинтон денеска нема да се обрати до јавноста

хилари

– Знам дека овде сте долго време, а ние се уште не го признаваме поразот. Но време е да одиме во своите домови и малку да се одмориме. Хилари Клинтон денеска нема да се обрати, посочи Подеста.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.