Мајка натепана од синот во Тетово

Педесет и едногодишна тетовка, вчера во 18 часот и 20 минути во СВР Тетово пријавила дека во семејниот дом физички била нападната од нејзиниот син К.В. (29).

Од СВР Тетово информираат дека се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот и дека на К.В. ќе му биде изготвен законски предвидениот поднесок.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.