Масовна тепачка на Рузвелтова близу СЈО, има и повредени

2091

Тепачка и бркотница со ножеви се случила вечерва на улицата „Рузвелтова“ во Карпош 1, непознати лица го нарушиле јавниот ред и мир, дознава НетПрес.

Според информацијата лицата се помлади и расправијата ја почнале во познато кафуле во близина на СЈО, неофицијално има и повредени.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.