9.8 C
Skopje
недела, октомври 17, 2021

Помладите користат Фотошоп, а Нина промовира природна убавина и изгледа прекрасно (ФОТО)

88

Хрватската пејачка Нина Бадриќ (49) моментално е на летен одмор, а од таму објави фотографија во костим за капење.

На фотографијата, која привлече големо внимание кај корисниците на Инстаграм, Нина позира со насмевка во едноделен црн костим за капење, во сосема природно издание.

Пејачката изгледа прекрасно, па фановите ја “нападнаа“ со комплимети.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.