Уапсена манекенката Александра Накова

Манекенката и старлета Александра Накова попладнево била уапсена во Гевгелија, бидејќи не го почитувала решението за самоизолација – пишува порталот „А1он“.

По апсењето, Накова била спроведена во државен карантин, а за делото ќе биде известен и јавен обвинител.

Неодамна атрактивната манекенка на своите социјални мрежи објавуваше како ужива по белградските сплавови и дискотеки.

За повеќе детали, кликнете ТУКА.