Владата ќе одржи седница

Владата денеска ќе одржи редовна седница.

Како што соопшти владианта прес-служба, за заклучоците и одлуките на седницата, јавноста ќе биде информирана по завршувањето.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.