Свет

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Русин брутално ја претепа девојката на улица

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Русин брутално ја претепа девојката на улица

На интернет се појави вознемирувачка видео снимка од рускиот град Екатиринбург каде се гледа жестока расправија меѓу момче и девојка на паркинг, по што следеше брутална тепачка.

Како што се гледа на снимката девојката прва го нападнала момчето, го удирала по глава и го туркала, се додека тој не почнал да ја удира во глава и не ја соборил на земја.

Погледнете го видеото: