среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 50

ФОЛТИН и Диџеј Шурбе на 14-ти февруари во City Hall Center

Ноќта на љубовта и музиката, ќе започне со настапот на Фолтин, а ќе продолжи со Диџеј сет на единствениот Костадин Шурбановски - Шурбе.

FOLTIN FINAL

Поврзани вести

На 14-ти февруари, во 22:00 часот, во City Hall Center, во Скопје, ќе настапат Фолтин и  Диџеј Шурбе.

Омилените Фолтин, по повеќе успешни проекти и концерти зад себе, во земјава и  странство во текот на минатата година, за прв пат оваа година ќе ги почестат  своите фанови со настап.

Ноќта на љубовта и музиката, ќе започне со настапот на Фолтин, а ќе продолжи со  Диџеј сет на единствениот Костадин Шурбановски – Шурбе.

Билетите, кои се во ограничен број, ќе бидат достапни во претпродажба во сите  продажни места на КУПИКАРТИЗАСЕ по цена од 200 денари, како и на самиот влез  на настанот по цена од 250 денари.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести