четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

(ФОТО) Амбер Роуз објави фотографија на која е гола

amber-rouz1

Последни вести

Моделот Амбер Роуз е уште една девојка во низата чиишто фотографии е најдоа на мета на хакери. Но, таа реши да ги претрка.

Таа реши да ги покаже своите бујни облини и пред безобразните хакери да ги објават нејзините фотографии на Интернет.

Па така Роуз на нејзиниот Инстаграм профил објави фоторафија со која ги воодушеви нејзините следачи, а јасно е и зошто.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести