Магазин

ФОТО: Русинка се прошета гола откако беше фатена „на дело“ со љубовникот

ФОТО: Русинка се прошета гола откако беше фатена „на дело“ со љубовникот

Млада жена е фотографирана како гола проаѓа низ центарот на градот Перм во централна Русија. Се испоставило дека таа претходно била фатена во прељуба, па морала да побегне веднаш од љубоморната сопруга на мажот со кого имала афера.

gola-bega-1

Таа со рацете се обидела со рацете да ги покрие срамните делови додека се „шетала“ по прометните улици, пишува британски „Дејли Меил“.

gola-bega-2

Локалните медиуми пишуваат дека жената имала афера со оженет маж и дека морала да побегне низ прозорец кога сопругата ненадејно му се вратила.