Магазин

Леонардо ди Каприо снимен пијан со две секси русокоси

Леонардо ди Каприо снимен пијан со две секси русокоси

Леонардо ди Каприо подеднакво е познат по својата љубов кон забавите и кон жените, а понекогаш и ги спојува двете.

Познатиот актер е снимен како излегува од клуб, односно обезбедувањето го изнесува од клубот, затоа што не изгледал дека е способен сам да оди. Тој се обидувал да се маскира со дебела јакна и капа, но не преногу успешно.

Ди Каприо и покрај тоа што е пијан, се уште е магнет за жените, па тој завршил во автомобил со две русокоси на задното седиште иако изгледал дека не е свесен за ништо.

лео

Оваа забава се случила еден ден откако пред Обединетите нации одржа говор за климатски промени на Земјата, на која за среќа изгледаше многу професионално.