четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Ова е најочекуваната колекција сезонава

kolekcija-sezonava-8

Поврзани вести

Презентацијата на најочекуваната колекција сезонава на Балмен беше обележен со моќното дефиле на супермодели и бендот што на сите ни е познат од средношколските денови. На сецната се појавија Кендал, Гиги и Бекстрит бојс.

 

На Вол стрит во Њујорк колекцијата на Белмен имаше глобална премиера на модната писта, пред публиката во која имаше голем број познати личности.

kolekcija-sezonava-1Меѓу поканетите…

Најчитани вести