петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 64

Ријана во новиот филм на Џејмс Бонд

112002276

Поврзани вести

Во новиот филм 24., во серијалот кој ќе го режира Сем Мендез, Даниел Крег по четврти пат ќе го глуми тајниот агент 007.

Како што јавуваат британски медиуми, поп пејачката Ријана би можела да добие улога во новото продолжение за Џејмс Бонд.

На пејачката продуцентите на филмот наводно и понудиле улога во филмот чие снимање би требало да почне на 6 декември, а во кината се очекува во ноември 2015 година.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести