недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Шарлиз Терон во мало златно фустанче

charlize_zlatna_cijela2

Последни вести

Шарлиз Терон блесна вчера на ревијата на Диор за 4есен зима 2014/2015 во Париз. Преубавата актерка на ревијата пристигна во придружба на Шон Пен и изгледаа апсолутно совршени- заљубени, елегантно и секси.

Таа на ревијата на Диор се појави во кратко златно Диор фустанче кое одлично и ја нагласуваше нејзината витка линија, висока фигура и во прв план на нејзините долги нозе беа златни сандали со тенко ременче.

charlize_zlatna_cijela1

Парот ни за момент не се одвоил еден од друг. Шарлиз и Шон заедно изгледале среќно и спокојно и секако модно ускладени.

charlize_zlatna_cijela2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести