Исчезна младо момче од Скопје, мајката бара помош

На 31.01.2022 во 16:55 часот во Полициската станица Аеродром, В.С.(50) од Скопје пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот син М.С.(23) од Скопје.

Тој и претходно во повеќе наврати се оддалечувал од домот и бил враќан назад.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со нејзините Услови за користење.